Yeni Dönem Eğitimler
Erken Kayıt Avantajlarından Yararlanın
Eğitimler
Cyndi Lee ile Sürdürülebilir Dayanıklılık
7 - 8 Kasim Pazar ve Pazartesi..
Detay
Mey Elbi ve Rana Ortan ile 200 Saat Temel Yoga Programı
06 Kasım 2021 - 27 Mart 2022 Eğitim Kayıtları Başladı
Detay
Mey Elbi ve Rana Ortan İle Sekanslama, Tema Oluşturma ve Yoga Öğretme
Kayıtlar Başladı
Detay
Görkem Dizdar ile Hareket Uzmanları İçin Gelişimsel Kinesiyoloji
13 Kasım - 19 Aralık 2021 Eğitim Kayıtları Başladı!
Detay
Godfrey Devereux ile TantraYoga Uzmanlık Eğitimi
Kayıtlar Başladı
Detay
Hamile Yogası Online Uzmanlık Eğitimi
Kayıtlar Başladı
Detay

UZMANLAR

Gaye Alan Jatta
Gaye Alan Jatta
İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olan Gaye ALAN JATTA mezun olduğu yıl aynı üniversitede proje mühendisi olarak çalışmaya başladı. Mesleğine 17 yıldır çalışmakta olduğu Emay şirketinde yönetici olarak devam etmektedir.
Mey Elbi
Mey Elbi
18 senedir yoga yapan ve ilk günden aşk ile gönül verdiği yoga yolunda olan Mey (E-RYT 500 yoga alliance) 2000 senesinden beri hocalık yapmaktadır. İlk hocalık eğitimini 2000 senesinde New York'da yaşarken hocası Cyndi Lee'den almıştır.
Özge Işın
Özge Işın
2005 senesinden beri yoga yolunda tutkuyla ilerleyen ve öz araştırmasını devam ettiren Özge, 2009’dan bu yana profesyonel olarak yoga eğitmenliği yapıyor
Rana Ortan
Rana Ortan
Yoga, 2007 yılından itibaren hayatının önemli ve vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Uzun yıllar hukuk bürolarında ve kurumsal şirketlerde hukukçu danışman olarak çalıştığı bir dönemde yoga ile yolları kesişti. Katıldığı  dersler ve aldığı eğitimler yoga alanında uzmanlaşmaya ve öğrendiklerini başkalarıyla paylaşmaya götürdü.
Zeynep Ülker
Zeynep Ülker
Zeynep, Yoga ile 2014 yılında düzenli olarak devam ettiği bir spor merkezinde tanıştı ve kısa sürede hem bedensel hem zihinsel dönüşümü hissederek yogayı hayatının bir parçası haline getirdi. Yoga pratiğini daha da derinleştirmek ve yoga felsefesi üzerine çalışabilmek için 2016 yılında Hindistan’da Abhijna School of Yoga’da 200 saatlik temel yoga hocalık eğitimini tamamladı.
E-Mail listemize katılın