Anasayfa > Etkinlikler > Elif Özkoç ile Kutsal Yedi Şifa Ritüeli 'Şamanizme Giriş'
"Kalbin Şifası ve Toprak Ana Maneviyatı ile Bütünleşme “
 
Elif'in bu seneki son atölyesi Şamanizm ile tanışmak isteyenler, tanışmış olup daha da derinleşmek isteyenler, uygulamalar aracılığı ile kişisel dönüşüm, farkındalık, rehberlik ve şifa yolları arayan canlar için tasarlanmıştır. 
 
Kendi büyümenizin bireysel sorumluluğunu alacağınız derin dönüşümlere vesile olacak iki günlük bu yoğun çalışmada: 
 
  • Enerji Bedeni, katmanları, çakraların farkındalığı, nefes, trans, 
  • Kalbe yolculuklar ile şamanik boyuta geçiş, 
  • Ruhun hayat ile ilişiğini kesmiş kısımlarını yeniden canlandırma eylemi olan ruh parçalarını geri çağırma'ya niyet

gibi bir çok çalışma deneyimleyeceğiz.

 
Niyetimizi Toprak Ana öğretileri ile tanışma,  şamanik düzlem ile bağlantıya geçebilme ve şamanik pratikleri kendi gelişimimiz ve gündelik hayatın içinde kullanabilmeye koyup, kutsal yedi ile açılan alanın her zaman, bireye ve bütüne getirdiği şifa ve dönüşümü deneyimleyeceğiz.  Ve en derin öğrenmenin kendi sürecimizdeki direkt deneyim ile olduğuna hep beraber tanık olacağız.
 
Şamanizm yada Toprak Ana merkezli ruhanilik olarak adlandırabileceğimiz bu maneviyat, asırlardır yerli halklar ve toplumlar tarafından fiziksel, duygusal, psikolojik ve ruhsal gelişim için kullanılmıştır. 
Hayatı, kalp merkezimizden deneyimlediğimizde, doğa’nın görünmeyen güçleri ile iş birliği yapıp , kendi icimizdeki dönüşüm potansiyeli ile bağlantıya geçebilir, başka gerçeklikler ve bilinç seviyelerine,  şifa , dönüşüm, rehberlik için yolculuk yapabiliriz. Bu güç, istisnasız, hepimizin içinde mevcut. 
 
** Elif'in çalışmaları, grubun kollektif ihtiyacına göre "anda" şekil almaktadır...Katılımcıların, program içerik değişim ve sürprizlerine açık olması beklenmektedir. Tekrarladıkça daha derinleşen bu çalışmaya, kalp macerasına ve bilinmeze açık olan herkesi bekliyoruz..
 
Elif Özkoç Kimdir?
 
Hayatı kalpten yaşayıp, otentik misyonunu gerçekleştirerek mutluluğu yakalamak olduğuna inanan bir sanatçı. Mimar Sinan Üniversitesi, Resim bölümü mezunudur. Şifa yaşamına aktif olarak 2002 yılında Newyork'ta Reiki’ye uyumlanarak başladı 2006 yılında, Kuzey Amerika yerlisi bir şifacı olan George Kamana Hunter'ın kurduğu BlueStone Institute for Healing Arts'ın 3 yıllık programını tamamladı. 2008’den beri yılın belirli aylarını, Güney Amerika yerlileri ile, arınma, toprakana törenleri ve vahşi doğada vizyon arama inzivaları ile geçirmektedir.. 2013 yılında Şamanik uygulayıcı, Barbara Brennan enerji uygulayıcısı ve öğretmen, supervisor Patricia White Buffalo‘nun Fransa’da 2016 yılında tamamlanmış olan 3 senelik Şamanik uygulayıcı eğitimine White Buffalo’nun çıraklarından biri olarak davet edildi. Mezuniyetinin hemen ardından yeni dönem eğitim programında, eğitmen kadrosunda yer aldı. Şu an Turkiye'de hizmet vermektedir.
 
Kutsal Yedi ve Elif'in Şifası
 
Kutsal yönlerin, elementlerin, yardımcı rehber ruhlarının şifa ve dönüşüm niyeti ile daveti, kişinin ihtiyacı olan şifa karşılğının enerji bedeninde harekete geçmesi için gerekli olanın duası ile kişiye özel bir şifa çarkı ve ritueli gerçekleşmesi ve Elif'in bu enerjilere kanal olması ile gerçekleşir...

 

 

 

 

 
 
 
PAYLAŞ :

Ücretler

Atölye Ücreti

-Kdv Dahildir.

ÜCRET : 650 TL
E-Mail listemize katılın