Uzmanlar

Fatoş Suda

Fatoş Suda yaklaşık 25 yıllık meslek hayatında dizi, sinema, tiyatro, klip, dergi ve reklam çekimlerinde; Kreatif Direktörlük, Sanat Yönetmenliği, Bireysel Stil Danışmanlığının yanı sıra İstanbul Moda Akademisinde (İMA) “Televizyon ve Sinema için Kostüm Tasarımı ve Styling “dersleri vermektedir. Senaryoları okurken yaratacağı karaktere ne giydireceğini analiz ettiği tecrübeleri bir süre sonra kendisine insanları beden dillerinden, kullandıkları detaylardan anlama kolaylığı sağlamış ve bunu bir yolculukla YOGA ile birleştirmeye karar vermiştir.
Kendini sadeleştirme yolunda; bedeni tanıma, ruhsal bedenini keşfetmek, ruhsal enerji başlıklarına cevapları Yoga ile bulmuştur.
Çocukluk yıllarından itibaren sporun bir çok alanında (body building, fitness, atletizm) faaliyetleri bulunan Fatoş Suda Yoga ile yolunun kesiştiği noktada edindiği kişisel tecrübeleri ve keşifleri ile 10 seneyi aşkın bir süredir Yoga ışığında yolculuğunu sürdürmektedir. Yoganın kendini her an yenileyen bir hayat yolu ve her gün yeniden öğrenmeye devam ettiğimiz bir yolculuk olduğunu bilerek; Yoga ile şifalanmanın dayanılmaz dinginliğinde her insan ve her beden için farklı bu dönüşümde sizinle..

E-Mail listemize katılın