Anasayfa > Etkinlikler > Fulya Nanba Leela ile Aile Dizimi

 Alman terapist Bert Hellinger tarafından geliştirilmiş olan Aile Dizimi, yaşamda tıkandığımız, zorlandığımız her durumda bize yeni ve farklı bir bakış açısı, derin bir anlayış kazandıran, akışla sevgiye dayalı bir barış sağlamamıza yardım eden güçlü bir tekniktir.

Yaşamda ve ilişkilerde bizi yönlendiren, bizden çok daha büyük güçlerle olan ilişkilerimizi, kimlere hangi bağlarla, nasıl bağlı olduğumuzu, kimi taklit ettiğimizi, kimin acısını, hüznünü, yükünü taşıdığımızı görmemizi ve bu bağlardan saygıyla özgürleşmemizi sağlayan etkili bir yöntem.

İlişki, sağlık, bağımlılık, iş, para, iletişim sorunlarınız için Fulya ile gerçekleşecek bu aile diziminden yararlanabilirsiniz.

İÇERİK :
Şifa köklerimizden gelir. Her birimiz içine doğduğumuz enerji alanlarının etkisinde gelişir, yaşarız. Aile, akrabalar, atalar, sosyal-etnik kültürümüz, ülkemiz bizi, hayatımızı, ilişkilerimizi şekillendirir. Ruh, ait olduğu sisteme derinden bağlıdır ve bu bağlar kişiliğimizi belirler. Hayatta takılıp tıkandığımız konular aile sistemizle ilgili, aktarılarak taşınan bir kaydın habercisi olabilir. Sevgiyle kurduğumuz aidiyet bağları, bilinçsizce bizi yönetiyor olabilir. Belki dışlanmış birini sisteme dahil etmeye çalışıyoruzdur ya da birini dışlıyoruzdur. Belki çok özlediğim için aynı onun gibi davrandığımı farketmediğim bir büyük dedem yönlendiriyordur davranışlarımı. Aile dizimlerinde köklerimize, derinden bizi yöneten, yüklendiğimiz, kendimizi feda ettiğimiz sevgi bağlarımıza, destek ve zenginliklerimize bakmak ve belki bunlardan saygıyla özgürleşmek için şansımız oluyor. Hayata farklı açılardan bakmayı, kabulü, teslimiyeti deneyimlediğimiz, kalbimizi büyüten, ruhumuzu derinleştiren güçlü bir çalışma aile dizimi. 

FULYA NANBA KİMDİR? :
Fulya Nanba Hakkında; 2011-2014 yılları arasında Defne Suman ile Shadow Yoga yaptı, Osho meditasyonları ve meditatif terapi tekniklerini uyguladı, bu alanda eğitimler aldı. 2013 yılında Rumen Yankulov'la Aile Dizimi çalışmaya başladı. Bu tarihe kadar çalıştığı finans sektöründen ayrılarak yaşamını değiştirmek üzere kadim ruhların yuvası olarak tanımladığı Oregon Portland'a gitti. 2014 yılında Svagito Liebermeister'dan "Danışmanlığın Zen Yolu" eğitimini alarak Alman Terapistin öğrenciliğine başladı. Svagito Liebermeister'dan "Aile Dizimi Terapistliği" eğitimleri aldı. Halen bu eğitimlerde yardımcı ekipte görev alıyor ve süpervizyon almaya devam ediyor. 2016 yılında İstanbul'da başlayan, 3 yıllık, uluslararası bir beden travmaları çözümleme eğitimi olan Organic Intelligance'da eğitimlerine devam etmektedir. Meera, Tarika, Shunyo, Puja, Devapath gibi pek çok tecrübeli eğitmenle çalışma şansı bulmuş olan Fulya, Karakaya Retreat ekibinin bir parçasıdır. Şifa cemberleri ve aile dizimi grupları yapıyor, bireysel seanslar veriyor.

PAYLAŞ :

Ücretler

Kapora

-Yerinizi kesinleştirmek için kapora yatırmanız gerekmektedir.

-Ödemeyi aşağıda belirttiğimiz hesaba aktararak ya da stüdyomuza gelerek gerçekleştirebilirsiniz.
-Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra dekontunuzu info@githayoga.com.tr adresine gönderebilirsiniz.
-Hesap Numarası:

TR03 0006 2000 0670 0006 2929 16

Türkiye Garanti Bankası A.Ş - Githa Yoga Sağlıklı Yaşam Merkezi Limited Şirketi
-Kaporanın geri iadesi yoktur.

ÜCRET : 150 TL
ÜCRET : 177 TL
Dizim Açtırma

-Sadece 6 katılımcı ile sınırlıdır. Yerinizi kesinleştirmek için kapora ücretini yatırmanız gerekmektedir.

-Kaporanın geri iadesi yoktur.

ÜCRET : 400 TL
ÜCRET : 472 TL
Katılımcı / Temsilci Olmak

Tekniğin uygulanması için aile yahut bakılan sistemin öğelerini temsil eden kişilere gereksinim olmaktadır. Dizimde bulunan her kişi bu rollerden bağımsız olarak eşit düzeyde fayda görür. Bu teknik insan olmanın adı konmamış birtakım yasalarına göre işlemektedir ve zaman zaman zihnin ve alınan eğitim ve koşullanmaların ötesinde bir tecrübe yaşatmaktadır. 

ÜCRET : 150 TL
ÜCRET : 177 TL
E-Mail listemize katılın