Anasayfa > Etkinlikler > Özlem Kaymaz ile TNA Tantra& Nefes Hazırlık Semineri
En eski çağlardan beri İnsanoğlu hayatı sorguladı. Anlam vermeye, amacını araştırmaya, öğrenmeye, anlamaya çalıştı. Yaşadığı dünyanın yasalarını anlarsa, daha güvenli olacaktı. Göklere baktı, orada bulurum diye. Uzaya açıldı. İçinde olduğu madde dünyasının en içine kadar girip, atomları ve hatta parçacıkları keşfetti. Etrafını saran havanın, ışığın denklemini çözmeye çalıştı. Işık hızıyla, Kızılötesiyle tanıştı. Tüm bu gelişmeler, keşifler devam ederken Kadim Bilgiler hep içeriyi işaret etti. Kainatın tüm bilgisi sende saklı dedi. Duyan oldu, duymayan oldu. Duyanlar, duymayanlara anlattı. Ve şimdi bambaşka bir zaman diliminde tüm Kadim Bilgiler İnsanlığın yeni çağı için gün yüzüne çıktı.
 
Ve şimdi; içeri bakma zamanı.... İçerde ne var? Sen kimsin? Bedenindeki sonsuz potansiyelin farkında mısın? Bedeninin ürettiği elektriği ve onun çekim gücünü hissettin mi? Ya Nefesinin bedenindeki dansını?  Ya hayatın müziğini?

Yoksa; ay sonu faturalar, çocuğun okulu, kariyer planları, sorumluluklar, yapılması gerekenler, oldurulması gerekenler, geçmiş pişmanlıklar, suçluluklar, kalıplar, gelecek kaygıları.... derken kendi hikayenin içinde boğulup, zaman zaman bir küçük rahatlama için kendini dışarı atıp, yeni ve geçici hikayeler mi yarattın? Peki ne oldu? Ne hikayeler değişti ne içerden seni dürtüp duran ve ‘Kendini Yaşa’ diye bağıran ses. Arada sıkışıp kalmadık mı sence de?

Tek çözüm: KENDİNİ KEŞFETMEK! Cinselliğini, Nefesini, Yaratıcılığını, potansiyelini, Tinselliğini Keşfetmek!

TNA Tantra& Nefes; Bedenindeki yaratıcı enerjinin doğasını çözmen ve Nefesinle bilgeliğe dönüştürmen için çok güçlü bir program sunuyor. Bedenin bilgeliği, eril ve dişilin yeniden keşfi, cinsel enerjinin yaratıcı doğası, içsel farkındalık, kendi potansiyelini yaşamak için...

Yaşam Enerjin ve Cinsel Enerjin senin gerçeğin. Gerçeğini yaşamaya, sınırlı inançlarından özgürleşmeye ne dersin? Gerçeğine uyanman için Nefes Farkındalığı, Bedenindeki kutsallığı tekrar keşfetmen için Tantra Bilgeliği rehberliğinde; KENDİ MUCİZEN OL!

Özlem Kaymaz Kimdir?

1974 İstanbul doğumlu Özlem Kaymaz 1992 Türkiye Güzeli, 3 çocuk annesidir. Milli Yüzücü ve Milli Yelkenci, İtalyan Lisesi mezunudur. 16 yıl Hollanda yaşamıştır. 4 lisan konuşmaktadır. Kişisel gelişim konusunda birçok eğitimini yurtdışında almıştır. Tantra, Primal (childhood/ sexual  deconditioning), Yaşam Koçluğu, İlişki, cinsel koçluk eğitimleri almış olan TNA eğitmenimiz , aynı zamanda Tedx konuşmacısı, inspirational/ motivational speaker olarak ülkemizde ve yurtdışında çalışmaktadır.  Birikim ve deneyimlerinden derlediği TNA eğitim programı ile çalışmalarına devam etmektedir. 

 

PAYLAŞ :

Ücretler

Kapora

-Yerinizi kesinleştirmek için kapora ücretini yatırmanız gerekmektedir.

-Kaporanın geri iadesi yoktur.

ÜCRET : 150 TL
ÜCRET : 180 TL
Atölye Ücreti

-Yerinizi kesinleştirmek için kapora ücretini yatırmanız gerekmektedir.

ÜCRET : 300 TL
ÜCRET : 350 TL
E-Mail listemize katılın