Anasayfa > Yoga Uzmanlaşma Programları > Rana Ortan ile Yoga Dersi Sekanslama ve Tema Oluşturma

Kimler Katılabilir ?

200 Saatlik temel yoga Uzmanlık Programını bitirmiş olanlar, öğretme yeteneklerini geliştirmeyi arzu edenler, yoga  hocalığı yolunda sağlam adımlarla ilerlemeyi, serileme konusundaki tecrübelerini ileri seviyeye taşımayı isteyenler, bireysel uygulamasını sağlam temeller üzerine inşaa etmeyi hedefleyenler.  

15 Saatlik bu Programda neler öğreneceksiniz ?

  • Genel Sekanslama

Genel serileme hangi  poz gruplarını içerir ?  Poz gruplarının kendi içinde ve birbiri ile ilişkisi, sıralanma esasları ve alternatifleri nelerdir ? Dengeli ve bütüncül ders eğrisi nasıl kurulur ? Başlangıç, Karışık, Orta ve İleri seviye ders verirken, birbiriyle örtüşen ve ayrışan özellikler nelerdir ?

 

  • Hedef (Zirve) Poz Sekanslama

Parçalardan Bütüne mantığı içinde ilerleme, aşamalı serileme becerilerini geliştirme, zirve poza doğru beden parçalarını adım adım hazırlama, modifikasyon ve varyasyon sunma.

 

 

 

  • Derslerde Tema Oluşturma:

Tema olarak nelerden yararlanabiliriz ? Enerjetik ve felsefi konulara dair tema oluşturmanın yapı taşları nelerdir ? Yogayı sadece yapılan olmaktan çıkarıp fiziksel beden araştırmasının ötesinde hislerle deneyimleye nasıl taşırız ? Samimi bir dille temayı derse nasıl öreriz ve ifade bulmasını sağlarız ? Samimi temalar sayesinde öğrenci ile kalpten diyaloğu nasıl kurabiliriz ?

 

Buluşma Tarihi ve Saatleri :

17-18 Şubat 2024 / Cumartesi - Pazar / 09.00 – 16.30

Sertifika

Toplam 15 Saatlik Programı  başarıyla tamamlayanlara Yoga Alliance YACEP sertifikası verilecektir.

Program ücreti ve ödeme seçenekleri :

Erken ödeme indirimli : 2.600 TL + KDV – (22/Ocak/2024 tarihine kadar)

Normal ödeme : 3.000 TL + KDV

Program işleyişi, işbirliği ve destek :

  • Program, Zoom Platformu üzerinden online canlı yayın olarak gerçekleşecektir. Öğrendiklerinizi tekrarlamak ve pekiştirmek için buluşma kayıtlarına 3 ay süreyle Thinkific Dijital Platformu üzerinden ücretsiz erişiminiz olacaktır. Thinkific Mobil uygulama sayesinde dizüstü bilgisayar, ipad ve akıllı telefondan kolayca ulaşım imkanınız mevcut.
  • Kapsamlı Program içeriğini destekleyen, detaylı açıklamaları ve birçok örnek sekanslamayı içeren uzun yıllara yayılan çalışmalarımın birikimini yansıtan eğitim kitapçıklarım.
  • Programda öğrendiklerinizi desteklemek için Thinkific Dijital Yoga Platformunda kayıtlı Programlara, 170 i  aşkın tematik yoga videosuna 1 yıl süre ile % 10 indirim ile erişim hakkı. (Thinkific Mobil Uygulama sayesinde kayıtlı içeriğe cep telefonundan kolayca giriş yapabilirsiniz.)
  • Kurulacak grup üzerinden Program süresince ve sonrasında faydalı paylaşımların desteklenmesi
PAYLAŞ :

Ücretler

Ücret

3000 TL + KDV

ÜCRET : 3000 TL
E-Mail listemize katılın