Anasayfa > Etkinlikler > Siona Rea ile Yaşamınızın Anahtarına Ulaşın- Ücretsiz Tanıtım Buluşması

Nasıl Yapmalı?

Çözüm, bu bilginin önünde duran en büyük engeli anlamaktır, onu görmektir. 

Nasıl Yaşamalı?

Peki, ne yapmalı? Bildiğinizi, anladığınızı nasıl yaşayabilirsiniz?

Bütün bunlar ve daha birçok bilgi Yaşam Kitabındaki Akaşik Kayıtlarda sizin sayfanızda yazılı bulunuyor. Siona Rea, size bu kayıtlara nasıl ulaşacağınızı ve bunları günlük hayatınızda nasıl kullanacağınızı öğretecek. 

Bu Çalışma Kimler için?

Bu çalışmaya herkes katılabilir!

Yeni başlayanlar, terapistler, şifacılar, öğretmenler…

Siona Rea, gruptaki her bireyle, kişinin bilgi  seviyesinden ve bilincinden bağımsız olarak,  tam o anda ihtiyacı olan ve ona en hızlı gelişimi sağlayacak şekilde, çok-boyutlu ve çok-frekanslı olarak farklı seviyelerde aynı anda çalışır.

Çalışmanın amacı yalnızca kişisel değildir; aynı zamanda şehrin ve ülke olarak bütün Türkiye’nin de frekansını arttıracaktır. Işık için/ile herhangi bir şekilde çalışan kişilerin, özellikle de terapistlerin ve şifacıların bu çalışmaya katılmaları arzu edilmektedir. Bu çalışmaya katılarak, kendi gelişiminizin yanısıra ş1ehre ve bütün Türkiye’ye hem %100 Işık demirleyecek hem de karmasını temizleyerek ülkede yaşayanların bilincinin yükselmesini hızlandıracaksınız.

Siona Rea Kimdir?

İstanbul’a üçüncü kez, İzmir’e de ikinci kez gelecek olan uluslararası tanınmış spiritüel öğretmen SIONA REA, Işık İşçisi, Medyum, Kanal, Holistik Şifa Master’ı, Spiritüel Öğretmen, Evren Güneş Öğretmeni, %100 Işık Master’ı, Saanyo Metodu Master’ı ve Mucididir.

40 yılı aşkın süredir, Siona, insanlara kendi farkındalıklarına ve tekrar Bir Ol’maya olan spiritüel yolculuklarına eşlik ediyor. Kapsamlı Bilgisi, Gücü ve Sevgisiyle, sizi içsel benliğinize, yaşamdaki gerçek misyonunuza ve ustalığınıza yeniden bağlıyor.

Şu anda hayatınızın neresinde olduğunuz fark etmez.

Hayatınızın gerçek ustalığına doğru atılacak kararlı bir adım, sizi her an ve her yerde bekliyor olabilir? Ama ‘GERÇEK USTALIK’ tam anlamıyla ne demektir?

Ve bunu başarmanızı engelleyen nedir? Neden sadece “ONU” yaşayamıyorsunuz?

Bu çalışmada, bütün bu soruların cevaplarını alacaksınız…

İç sesinizi takip edin ve YAŞAMINIZIN GERÇEK USTASI olun!

Workshop dili İngilizce’dir, Türkçe’ye tercüme edilecektir.

 

PAYLAŞ :
E-Mail listemize katılın