Anasayfa > Etkinlikler > Uygar Karadeniz ile 4 Hafta Farkındalık Meditasyonu Yolculuğu

Başlangıç Semineri

Zihnimizin çalışma prensipleri, güncel neuroscience araştırmaları, Buddha'nın hayatı, Vipassana meditasyonu temelleri, tüm detayları ile doğru meditasyon tekniğinin paylaşıldığı bir seminer ve uygulama ile ilk buluşmamızı gerçekleştiriyoruz.

Online Meditasyon

Her gün rehberimizin o haftaya özel olarak hazırladığı aşamalı olarak derinleşen online yönlendirmeli meditasyonlar ile kendimizi keşfetme yolculuğuna çıkıyoruz. Günde 15 dk ile başlayacak olan meditasyonlarımızın süresi, yavaş yavaş artarak 4'inci haftada günde 30 dk'ya ulaşıyor.

Günlük Egzersizler

Günlük hayatımızda efor harcamadan meditatif bir hale uyumlanmak istiyoruz. Bu amaçla tasarlanmış egzersizlerimizi gün içinde istediğimiz zaman yapabileceğiz.

Haftalık Buluşmalar

Her hafta Perşembe günleri 2 saat buluşuyoruz. Öncelikle o haftaki deneyimlerimizi paylaşıyor, sorularımızın cevaplarını alıyoruz ve aklımıza takılan konuları rehberimizle netleştiriyoruz. Her hafta yolumuzda bizi derinleştirecek sutralar, mantralar ve ilahiler öğreniyoruz. Ardından hep birlikte meditasyon çemberimizde oturuyoruz.

Geri Dönüşler

Rehberimiz meditasyon yolculuğumuzda her zaman yanımızda. Deneyimimizi takip edebilmesi için düzenli olarak ona geri bildirimde bulunuyoruz.

Uygar Karadeniz Kimdir ?

ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliğinde Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra haberleşme teknolojileri alanında 20 yıl mühendislik ve yöneticilik yaptı. 2010 yılında Meditasyon kavramıyla tanıştı ve yoğun olarak gerçekleştirdiği egzersizler ile mutluluk seviyesinin ve hayat kalitesinin şaşırtıcı şekilde arttığını deneyimledi. Bu değişim sonrasında zamanının büyük bir kısımını Meditasyon disiplinini araştırmaya ve bu alanda çalışmaya ayırdı. Bir çok farklı meditasyon türünde deneyim kazandı ve bu amaçla Hindistan, Nepal, Brezilya, Hollanda, İspanya, Dubai, Abu Dhabi ve İtalya’da çalışmalar yaptı. Zamanla öğrendiklerini çevresi ile paylaşmaya, meditasyon seminerleri düzenlemeye ve rehberlik yapmaya başladı. 2018 yılında sadece bu alanda çalışmak ve öğrendiklerini paylaşmak üzere Türkiye’ye döndü ve Acaryasati Meditasyon Akademisi'ni kurdu. Varoluşun huzur alanında, öze dönüş deneyimlerine yol açabilmek niyetiyle çalışmalarını sürdürmektir.

PAYLAŞ :

Ücretler

Kapora

-Yerinizi kesinleştirmek için kapora yatırmanız gerekmektedir.
-Kaporanın iadesi yoktur.

ÜCRET : 400 TL
Ücret
ÜCRET : 949 TL
E-Mail listemize katılın