Anasayfa > Etkinlikler > Vardha ile Bilinçli Nefesin Gücü
Vardha Hakkında
 
2002 yılında meditasyon ve kendini keşfetme sürecine başladı. Aktif meditasyon ve meditatif terapinin yanı sıra diğer meditasyon geleneklerine de başlayan Vardha yıllar boyunca farklı nefes çalışmaları deneyimledi (Diamondbreath (Gümüş Nefes), Biyo-dinamik Nefes, Yeniden Doğuş, Holotropik Nefes, Pranayama ve diğerleri) ve kişisel dönüşüm çalışmasına nefesin nasıl dahil edileceğine dair kendi görüşünü oluşturdu. Byron Katie’yle ilk defa görüştüğü 2005 yılından itibaren Byron Katie Çalışması pratiğini düzenli olarak sürdürmekte olan Vardha Katie’nin Okulu’nun ve İnzivalarının pek çoğuna katılmış, buralarda çalışmıştır. Sonrasında NLP, Transomatik Diyalog/Trans, Iyengar Yoga, Sistemik koçluk ve organizasyonal gelişim, Öğrenme Koçluğu, Çeşitli Karakter Modelleri (ör. DISC, Graves Değerleri, Reich’cı Karakter türleri) Reiki ve diğerleri hususunda da deneyim ve vasıf kazanmıştır. 
Dünya çapında, tam zamanlı kolaylaştırıcı olarak tek tek bireylerle olduğu kadar gruplarla ve organizasyonlarla da çalışmaktadır. Yaşamın her alanından insanla bir araya gelme, kişinin kendi içsel bilgeliğiyle yeniden bağlantı kurma fikrini uygulama ayrıcalığına nail olmuştur. 
 
Çalışmaya sabah başladığımız için, lütfen sadece hafif bir kahvaltı yapmış olarak gelin.
 
Rahat, sportif kıyafetler giymeniz tavsiye edilir. Ekstra bir çift çorap ve bir battaniye veya üzerinizi örtecek bir tür çarşaf yanınıza almanız tavsiye edilir.
 
Bu çalışmaya katılamayacağınız durumlar:
Her türlü uyuşturucu, alkol ve farmasötik ilaçlar etkisinde, hamilelikte, yüksek tansiyon, kalp sorunlarında
PAYLAŞ :

Ücretler

Ücret
ÜCRET : 180 TL
E-Mail listemize katılın